Hypoteční úvěry

ISG Finance Vám poradí ve všech oblastech hypotečních úvěrů. Spolupracujeme se všemi bankami a proto Vám můžeme nabídnout nejširší výběr produktů. Rádi Vám poskytneme kompletní poradenství a vysvětlíme veškeré aspekty hypotečních úvěrů. Ať už hypoteční úvěr řešíte poprvé a nebo jste zběhlý investor, vždy Vám budeme oporou a pomůžeme jak jenom budeme moci.

V sekci Hypotečních úvěrů Vám přinášíme informace ohledně klasických hypotečních úvěrů. Pokud kupujete byt nebo dům pro vlastní bydlení, tato stránka je právě pro Vás.

V oblasti Buy-to-Let naleznete informace ohledně financování nemovitostí určených k pronájmu. Pokud již financujete hypotékou 2-3 nemovitosti nebo pokud budete pro výpočet příjmů používat budoucí nájem, je třeba uvážit právě Buy-to-Let.

Pokud potřebujete uvolnit kapitál ve formě zastavení nemovitosti za účelem vyplacení hotovosti nebo použití zástavy pro financování jiné nemovitosti – v této kapitole naleznete informace, které potřebujete.

Pokud Vám končí období fixace a hledáte nejlepší možnost kam refinancovat Vaší hypotéku – zde se dozvíte kde a za jakých podmínek.

Jak již název napovídá, v této kategorii najdete bližší informace pro poskytování hypoték ruským občanům. Podmínky, možnosti, varianty vše je zde.