O nás

ISG|Finance je členem Investment Solutions Group s.r.o. (ISG). Naše společnost byla založena v roce 2008 s primárním zaměřením na zahraniční investory v České republice. Během techto několika let ISG začalo aktivně působit na českém trhu a nabízíme naše služby a poradenství všem místním klientům.

Mise

Posláním ISG| Finance je poskytovat nejlepší hypoteční servis všem klientům. Věříme, že každý si zasloužit všechny dostupné informace a možnost vybrat si tu nejlepší možnou nabídku. Dbáme na to, aby si klient uvědomoval co všechno každý produkt obnáší.

Náš tým

Nick Marley – Ředitel
Photo of Nick Marley

Nick pracuje v oblasti českých realit 6 let a s hypotečním poradenstvím má čtyřletou zkušenost. V roce 2011 založil Investment Solutions Group s hlavním záměrem poskytovat cizincům žijícím v Praze a zahraničním investorům poradenství v oblasti hypoték a nemovitostí. Od té doby firma roste a expanduje na český trh. Nick je původem z Velké Británie a v Praze žije od roku 2008. Vystudoval University of Sheffield.

Robin Petrasek – Hypoteční poradce

Robin se stal členem Investment Solutions Group v lednu 2014. Má za sebou silné zázemí a pracovní zkušenost v České spořitelně a ČSOB, kde působil jako osobní poradce. Jako zkušený hypoteční specialista a autor naší hypoteční kalkulačky Vám poradí s financováním nemovitosti a najde pro Vás opravdu tu nejlepší hypotéku.